Fiber Moto Kurye | İstanbul Expres Kurye 0212 210 59 58 - Neler-yapariz

0212 210 59 58

WHATSAPP 0555 961 71 18

Telegram Whatsapp

bandANASAYFA » KIRALIK

KİRALIK

♦ İstanbul’un her noktasına yaz,kış hızlı ve güvenli ürünlerinizi taşıyan Fiber Kurye den kurye kiralama hizmeti almak isteyen firmalara özel  kiralık kurye hizmeti.Bu hizmet sayesinde kurye sabah 08,30 ila 18,00 saatleri boyunca kiralayan firmanın hizmetinde bulunur.

♦ Fiber Kurye, bünyesinde bulunan deneyimli çalışanlarını, talep etmeniz durumunda hizmetinize verebilme olanağına sahip.
Günlük, haftalık, aylık gibi farklı periyotlarda oluşturacağınız talepler göz önünde bulundurularak hazırlanacak olan programla, tarafınıza, mümkün olan sayıda motorlu kurye kiralama fırsatını değerlendirmek isterseniz bizlere ulaşın..

Kimler kurye kiralamalıdır ?  

♦ Sürekli kurye ihtiyacınız varsa günde 4 üzeri ve sürekli farklı kurye şirketleriyle çalışmak istemiyor ya da zaman çizelgeniz değişkenlik gösterebiliyor veya sefere çıkan kuryeyle telefonla iletişim kurarak değişiklik, ekleme veya iptal direktifleri verebilme ayrıcalığına
sahip olmak istiyorsanız bu hizmetimizi göz önünde bulundurmalısınız.

♦ Bünyenizde farklı nedenlerle istihdam edemediğiniz kurye açığınız varsa, yine bu yöntem gereksinimlerinizi karşılamaya yeterli olacaktır.
Bilgi, deneyim ve donanım kriterlerinizi iletmeniz ya da birlikte seçim yapma şansımız mümkündür.

Bizimle İletişime Geçin, Zamandan Tasarruf Sağlayın!


İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLA!
ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

FIBER MOTO KURYE A.Ş

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2014 ©Fiber Kurye AŞ Tüm Hakları Saklıdır.