Fiber Moto Kurye | İstanbul Expres Kurye 0212 210 59 58 - Neler-yapariz

0212 210 59 58

WHATSAPP 0555 961 71 18

Telegram Whatsapp

bandANASAYFA » KURYE

Kurye

FİBER KURYE SERVİSİ
İstanbul’un her ilçe, semt, mahalle ve köyüne hizmet sağlayan ve dağıtım, kargo  ihtiyaçlarınıza hızlI ve güvenle yanıt veren birkaç şirketten biridir.Fiber Kurye, personellerinin tümü kurye taşımacılığı için hazırlanmış ve donatılmış motosiklet veya araçlarıyla 7/24 hizmetinizdedir..

İşletmelerin şehir içi ürün gönderimlerinde ve ayrıca bireylerin de tüzel veya gerçek kişilere ürün gönderimlerinde tercih edebileceği Fiber Kurye, uzman çalışanları ve deneyimli şoförleri ile müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden hizmet etmeyi amaçlıyor. Ürünlerinizin hasar görmeden, mümkün olan en hızlı şekilde transfer edilmesini sağlayan şirketimiz, İstanbul içi kurye ihtiyaçlarınızda haftanın yedi günü emrinizde. Yasalarla belirtilmiş olan her ürünü emanetimiz kabul ediyor ve teslim edilene kadar onu sahipleniyoruz. Müşterilerimizin güvenlerini sağlayıp takdirlerini toplayabilmek için, tarafımıza emanet ettiğiniz ürünü kimi kriterlerle taşıyoruz. Biz sadece birkaç şey öne sürmüyoruz; çünkü hem kalite, hem uygun fiyat, hem hız, hem de güvence bizim için tartışmasız öncelik konuları. Bu yüzden de bu kriterlerimize sımsıkı bağlıyız. İki kıta arasında, iki ilçe arasında veya bir uçtan diğer uca gönderiminizi gönül rahatlığıyla yapabilmeniz için Fiber Kurye size daima en ideal olanı sunmayı garanti ediyor.

İstanbul’u kapsayan hizmet bölgemiz, deneyimli çalışanlarımız, ödün vermediğimiz kriterlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuzla, itibar sahibi bir kurye firması olarak karşınızdayız. Siz de mutlu müşterilerimizden biri olmak için, sonraki ilk İstanbul içi gönderiminizde bizi tercih ederek bunu deneyimleyebilirsiniz.
Hemen abone olun  bu kurye fiyatları 15,12,2020 tarihinekadar geçerli fiyatlarımızdan yararlanın.Daha hızlı moto kurye servisi için tıklayın.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

FIBER MOTO KURYE A.Ş

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2014 ©Fiber Kurye AŞ Tüm Hakları Saklıdır.