Fiber Moto Kurye | İstanbul Expres Kurye 0212 210 59 58 - Neler-yapariz

0212 210 59 58

WHATSAPP 0555 961 71 18

Telegram Whatsapp

bandANASAYFA » MOTO-KURYE

Moto Kurye


 
 ♦ Fiber moto kurye tarafından İstanbul geneli sunulan  hizmet  moto kurye hizmetidir. Moto kuryelerimizin sağladığı hizmet, birçok açıdan sağladığımız hizmet abone müşterilerimizin 21 yıldır  bizi tercih etmelerini sağlamıştır.

♦ Motor kuryelerimiz, İstanbul’un her ilçesinden her ilçesine gönderebileceğiniz ürünlerle ilgilenen, A2 ehliyet sahibi, kuryelik geçmişi bulunan, güvenilir kişilerden seçilerek oluşturulmuş elit bir takımdır.

♦ Kuryelerimiz, özellikle araç yoğunluğunun yüksek olduğu yerlerde verimli sonuçlar elde etmektedir. Gönderinizin alınmasından teslimatına dek geçen süre içinde, özellikle mesai saatlerinin başladığı ve bittiği sabah ve akşam saatlerinde zamandan kazanmanızı sağlamaktadır.

♦ Motor kurye hizmetimiz, araç trafiğinin yoğunluğu, yolların uygunsuzluğu, acil özelliği nispeten daha yüksek gönderimlerde değerlendirilebilir. Motor kurye hizmetimizden yararlanabilmek için, gönderilecek ürünün (paketin), taşınabilirliği ile ilgili ağırlık, boyut ve içerik koşulları bulunmaktadır. Bununla ilgili ayrıntıları öğrenmek için bizi arayabilir ve diğer sorularınızın da yanıtlarını alabilirsiniz.

♦ Fiber Kurye olarak, İstanbul’un en yoğun ilçelerinden en sakin semtlerine dek geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

♦ Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, motorlu kurye hizmetimiz de İstanbul genelindeki en makul fiyatlara sahiptir.

♦ Daha hızlı kurye servisimizle ilgili bilgi almak için ;

EXPRESS KURYE
ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

FIBER MOTO KURYE A.Ş

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2014 ©Fiber Kurye AŞ Tüm Hakları Saklıdır.