Fiber Moto Kurye | İstanbul Expres Kurye 0212 210 59 58 - Sayfa

0212 210 59 58

WHATSAPP 0555 961 71 18

Telegram Whatsapp

bandANASAYFA » HIZMETLER

HİZMETLER

HİZMETLER

KURYE SERVİSLERİMİZ
Normal Kurye Servisi
Normal kurye siparişi müşterilerden çağrıyla 0212 210 5958 sekreterlerimiz kurye otomasyon programına kaydınızı girer (veya müşterilerimiz online kendileri sipariş oluşturur) operasyon size en yakın kuryemizi yönlendirir. 
İstanbul genelinde mesafeye göre 120 dk ile 180 dk. arasında siparişler alınır ve teslimatları sırasıyla gerçekleştirilir.
Ekspres Kurye Servisi
Çağrı merkezimize bildirilen (veya online oluşturulan) siparişler  yakın ve tecrübeli kurye yönlendirilir mümkün olan en kısa sürede expres sipariş alınır direk alıcısına teslim edilir. 
Evraklarınız İstanbul genelinde mesafe ve hava şartlarına bağlı olarak 70 dk. ile 140 dk. arasında alınır teslim edilir.
Özel Kurye servisi
Özel kurye servisimiz yanlız yine yakın ve çok tecrübeli kurye arkadaşlardan seçilir sadece siparişi veren kişinin siparişine odaklanır.
Özel kurye servisi 45 dk ile 120 dakika içerisinde siparişi alır teslim eder.
Gece Kurye Servisi
Mesai saatleri dışında şirketimiz, bünyesinde kurye bulundurur abone ve abone olmayan tüm şirket veya kişilere şartların uygun olması durumunda en kısa sürede sipariş alınır en kısa zamanda teslim edilir.
Arabalı Kurye Servisi
Motorsikletle taşınması uygun olmayan ebatlarda veya ağarlıkta olan siparişler için uyguladığımız sistemdir. Size en uygun aracımız yönlendirilir kısa sürede  paketiniz alıcısına ulaştırılır.
Abone olmadan  Kurye servisi 
Sipariş alımı esnasında sizin tarafınızdan yada karşı ödemeli olarak, kurye tarafından fatura kesilerek ödemesi nakit  alınır.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

FIBER MOTO KURYE A.Ş

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2014 ©Fiber Kurye AŞ Tüm Hakları Saklıdır.