FiberKurye AŞ olarak bünyemiz içerisinde bulunan 37 moto kurye 5 araçlı 8 yaya kuryelerimiz sektörün de profosyonel , uzman ekip anlayışlı ve profosyonel , ekip ile, kurye servislerinde lider firmalardan biriyiz,hertürlü emtialarınızı adreslerine güvenli ve hızlı teslim etmekteyiz,gerek zarf,paket,davtiye,ordino,bilet taşıma,gerek tahsilatı ürün gönderimleriniz de çözüm sağlamaktayız,kaliteli hizmet anlayışı ve prezentabl yapısı ile, firma, kurum ve kuruluşların istemiş oldukları hizmetler için, yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz…

fiber kuryeMotorlu Kurye’ye telefonla veya online ilettiğiniz gönderi bilgileriniz ise, ana merkez kayıtlarına geçer ve deneyimli motorlu elemanlara özel cep telefonu sistemi ile anında iletilir. Siparişinizle birlikte bulunduğunuz noktaya en yakın motorlu elemanın size ulaşması sağlandıktan sonra teslim alınan gönderiniz, istediğiniz adrese en kısa sürede, güvenle ulaştırılır. Hafta içi 21.30’a Cumartesileri ise 19.00’a kadar sürekli çalışan kurye ekibimiz, gece ihtiyaç duyulması halinde rezervasyon yapılarak mesai saatleri dışın da 7/24 sizlerin yanında olmaktan kıvanç duyacaktır.

Geniş Araç filomuz ile  Arabalı Kurye ihtiyaçlarınız çabuk ve güvenli şekilde yerine getirilmektedir.

Kurye gönderilerinizi cari sistemde yapabilir, her ayın sonunda ait olunan ayın faturasını alabilirsiniz.

Siz’lere de hizmet vermek dileğiyle İlginize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz..

Kurye sektörünün ilk firmalarından olan Fiber-Kurye, kurulduğu günden beri zamanın değerini bilen ve tüm sektör el konularda öncülüğü kendine vazife edinen ekibiyle işlemler sırasında yaşadığınız sorunlara “www.fiberkurye.com” adresiyle çözüm getiriyor. Bu adresle istediğiniz an sipariş verebilir, Moto-Kurye gönderi seçenekleri ile ilgili detaylara da bu adresten ulaşabilirsiniz.

İstanbul genelindeki gönderilerinizi güvenle ve zamanında ulaştırmakla sorumlu olan kurye birimimiz, “her an hizmet” prensibiyle çalışır.

Sistemlerimiz;Gps entegreli Kurye Otomasyon,Otamatik rapor,online sipariş,online cari hareketler,7/24 onlie destek

* Kurye servislerimiz

Moto kurye,Expres Kurye,Vip Kurye,Gece Kurye Kiralık Kurye Araçlı Kurye Toplu dağıtım Hizmetiyle yanınızdayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir